VÝROBA & POŽIČOVŇA UMELECKÝCH KOSTÝMOV

     Bez ihly a nite to nie je ono. Ihla je sila a niť je kúzlo. Obe iskria nápadmi módneho návrhára Dalla. Po spoločnom rozhovore so zákazníkom sa z tisícov metrov látok stane vysnívaný kostým podľa jeho predstáv.

Okrem toho Dallo zapožičiava aj kostýmy z umeleckého šatníka. Nech sa páči, dámy a páni.

V prípade záujmu o objednávke môžete kontaktovať online!

Fotogaléria: VÝROBA KOSTÝMOV

1 | 2 | 3 | 4 >>

Fotogaléria: POŽIČOVŇA KOSTÝMOV

1 | 2 | 3 >>

VARENIE

  RYŽA S BAMBUSOM

     Ryža... Ryža... Ryža... To je pre Dalla hlavný základ z všetkých bylinových plodov. Ku kvalitnej ryže (Basmati, Parboiled a rôznej tmavšou farbou) doplnia rôzne zeleniny, suroviny a hlavne špeciálne korenia. Táto pochúťka má silnú orientálnu vôňu a fantastickú chuť, ktorú si možno neviete predstaviť.

Suroviny: ryža Basmati, ryža Natural, bambus, mexická zeleninová zmes, cibuľové semienko KALONJI, ostré karí MADRAS, sôjová omáčka CHIN-SU, čierne korenie, soľ, citrón, bazalka, rastlinný výrobok z morských chalúh.

ZELENÉ RAŇAJKY S VAJCOM

     Namiesto sladkej stravy napríklad müsli s mliekom alebo pečivo s džemom si môžete dať na raňajky samé zeleniny s vajcom a pečivom.

Suroviny: tmavé pečivo, smotanová nátierka, volské oko z vajcia, údený syr, ľadový šalát, uhorka, feferóny, kápia, citrón, slnečnicové semienka, tekvicový olej.

 

ŠPENÁTOVÉ HALUŠKY S JAPONSKÝM WASABI

     Dallo "nepapá" slaniny, preto ho napadlo, že z klasických halušiek bude orientálne jedlo. Tu je špenátové halušky s japonským wasabi. Zaujímavosť: V ceste halušiek obsahujú 3 druhy múky - hladká, krupicová a pšenicové vločky.

Suroviny: cesto - hladká múka, krupicová múka, pšenicové vločky, vajcia, mlieko, soľ; omáčka - olej kukuričný, cibuľa červená, cesnak, korenie, rasca, špenát, wasabi.

FOTENIE

Fotogaléria

GRAFIKA

Fotogaléria