PROTEST PROTI CIRKUSU SO ZVIERATAMI

     Na mieste protestu sa zúčastnil Dallo a pár záberov natočil.  Nepodarilo sa mu nafilmovať zvieratá v klietkach alebo so reťazcami, väčšina bola zatvorená. Ale pár záberov Vám ukáže, v akých podmienkach žijú tieto zvieracie bytosti. Celý proces protestu v celom rozsahu.

dátum: 06. November 2013; miesto: Bratislava - Ružinov / Slovensko; foto: Sloboda zvierat; kamera: Dallo

pre viac fotogalérií PROTEST PROTI CIRKUSU SO ZVIERATAMI!

ZDVÍHANIE SVETA SRDCOM JEDNOTY

     Na unikátnu výstavu a dokumentárnu premiéru CHALLENGING IMPOSSIBILITY sa Dallovi podarilo prísť pozrieť, tešil sa, lebo nestihol minulý rok zabehnúť do Prahy na rovnakú putovnú výstavu. Zároveň duchovný majster Sri Chinmoy (1931-2007) je Dallov vzor duchovného smeru. Túto jedninečnú výstavu pripravovalo Sri Chinmoy Centrum na Slovensku.

dátum: 04. Jún 2013; miesto: Bratislava / Slovensko; foto: Peter Naďo

pre stránku Zvdihanie sveta srdcom jednoty!

ADOPCIA ZO SLOBODY ZVIERAT

     Dallo si adoptoval v bratislavskom útulku Sloboda zvierat nádhernú mačičku pre staršiu kamarátku, tá jej pôvodne meno Šeďa zmenila na Lily. Teraz jej je veľmi fajn a žije v bezpečnom plnohdnotnom živote. Výzva ľudom nielen so srdcom k zvieraťom: Adoptujte si akékoľvek zvieraťko z útulkov na celom Slovensku a zachránite svet!

dátum: 16. December 2012; miesto: Bratislava; foto: Peter Naďo

pre webovú stránku Sloboda zvierat!

FINANČNÁ ZBIERKA PRE SLOBODU ZVIERAT

     V tomto dni 04. Októbra 2012 pre zvieratá na celom svete vynimočný deň sa Dallo zúčastnil verejnej finančnej zbierky Slobody zvierat v uliciach Bratislavy pre opustené, týrané a väznené zvieratá. Vrcholom tohto dňa a označením Svetový deň zvierat bolo odovzdanie petície ministrovi podohospodarstva za zákaz cirkusov so zvieraťami na územi Slovenska.

dátum: 04. Október 2012; miesto: Bratislava / Slovensko; foto: Peter Naďo

pre webstránku SLOBODA ZVIERAT!

     Počas prípravy pred štartom súťaže MISS Nepočujúca Slovensko 2012 Dallo pomohol 4 finalistkám vytvoriť tanečno-umelecké choreografie, ktoré si vybrali pre svoje voľné disciplíny v rámci programu MISS. Jednoznačná víťazka MISS Erika Ďuricová mala vynikajúce a netradičné vystúpenie v japonskom štýle s melodramaticko-pohybovými prvkami s hudbou "It´s Oh So Quiet" od speváčky Björk z Islandu. Ďalšie súťažiace Ivana Horváthová ako čašníčka z baru a Katarína Gajdošová ako námorníčka mali vystúpenie v známych štýloch rock´n´roll a boogie-woogie, ktoré finalistkám vybral Dallo z repertoáru svojich vystupení. Katarína Babálová zase očarila ako brazílska tanečnica. Jej a Erike Ďuricovej dokonca ušil aj kostýmy. Skvelým nápadom od Dalla bolo vytvorenie afro-aerobiku pre finalistky na večerný program.

dátum: 15. September 2012; miesto: Trenčín / Slovensko; foto: Katarína Kucharicová, Peter Naďo, ďalší

Fotogaléria

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

GAMELAN Z BALI

     Po úspechu v roku 2011 sa aj tento rok na Staromestskom kultúrnom lete 2012 predstavili indonézski umelci, ktorí si pripravili koncert pod názvom Indonézsky Gamelan. Koncert sa uskutočnil vďaka podpore Veľvyslanectva Indonézskej republiky. Program indonézskeho kultúrneho predstavenia mal: GAMELAN JOGED BUMBUNG, TANEC PANYEMBRAMA, PEMBUKAAN, SEKAR ULED, ZMES TANCOV PAPUI, GANDERANGAN, TANEC JAIPONG, JEGOGEDAN.

dátum: 10. August 2012; miesto: Bratislava / Slovensko; kamera & strih: Dallo

pre viac informácií o podrobných programov!

     Dallo, Peter Naďo a Magda Žišková išli na koncert SONGS OF THE SOUL (Piesne duše) od duchovného majstra Sri Chinmoy.

dátum: December 2011; miesto: Bratislava, Slovenský rozhlas / Slovensko; kamera & strih: Dallo

  pre 2 videozáznamov

dátum: 08. Október 2011; miesto: Bratislava, útulok Sloboda zvierat / Slovensko; kamera & strih: Dallo

dátum: 17. Apríl 2011; miesto: Nitra, Agrokomplex / Slovensko; foto: Peter Naďo, Dallo

Fotogaléria

1 | 2 | 3 >>

dátum: November 2010; miesto: Prievidza, Hornonitrianske múzeum / Slovensko; foto: Peter Naďo

Fotogaléria

1 | 2 | 3 | 4 >>

dátum: November 2009, miesto: Bratislava, Športový štádion Pasienky / Slovensko, foto: Peter Naďo

Fotogaléria

dátum: September 2009; miesto: Bratislava, Stará tržnica / Slovensko; foto: Peter Naďo, Dallo

Fotogaléria

1 | 2 | 3 >>

     World Harmony Run teda Svetový beh harmónie. O činnosti a poslaní tejto organizácie Dallo sa dozvedel prostredníctvom internetu. Zistil, aké veľké a šľachetné srdce a poslanie majú ľudia, ktorí dobrovoľne pre ňu pracujú. Svetový beh harmónie sa mu nepodarilo minulý rok (2007) stihnúť, aj keď sa chcel veľmi zúčastniť, no tento rok (2008) sa s veľkou radosťou zúčastnil. Prišiel aj s priateľom pozrieť, ako to v celom programe v Bratislave dopadlo. Dallo spoznal nových ľudí a stretol aj známeho slovenského komika a míma Vladimíra Kulíšeka. Poznajú sa už od malička, často Vladimír Kulíšek vystupoval v jeho základnej škole a na iných podujatiach. Mím predviedol svoje úžasné komediálne predstavenie, ktoré pobavilo malých aj veľkých. Vrcholom podujatia bol samotný beh alebo lepšie povedané pút, ktorá trvala niekoľko mesiacov a bežala naprieč všetkými kontinentmi. Zastavili sa v Bratislave, kde Dallo sa bez váhania pridal a išiel zabehať symbolických pár metrov okolo jazera Kuchajda. Na javisko prišli pozdraviť ľudí a pri prejave a predstavení sa im sekundoval známy hokejista Peter Šťastný, ktorý si odniesol cenu primátora hlavného mesta za aktívnu podporu organizácie.

dátum: September 2008; miesto: Bratslava, Kuchajda / Slovensko; foto: Peter Naďo, Dallo

pre webovú stránku WORLD HARMONY RUN!

Fotogaléria

1 | 2 | 3 >>

dátum: 16. Júl 2008; miesto: Bratislava, Slovenské národné múzeum / Slovensko; foto: Dallo

Fotogaléria

dátum: Apríl - Jún 2005; miesto: Bratislava / Slovensko; foto: www & Slovenská televízia - Televízny klub nepočujúcich

Fotogaléria